| Демографічна ситуація на Сумщині покращується
|  Вперше за останні роки на Сумщині виріс показник народжуваності – з 3,2 до 3,4 на 1000 населення (на 6,25%). Знизились показники захворюваності дітей - на 11,1%, в тому числі дітей першого року життя – на 15,6% і становлять відповідно 431,8 та 726,7 на 1000 осіб. До 68,1% зросла питома вага дітей, які до 6-місячного віку знаходились на грудному вигодовуванні.
|  За останнє півріччя поліпшився спеціальний демографічний показник – малюкова смертність, яка є одним із найчутливіших індикаторів соціально-економічного розвитку суспільства, що акумулює в собі рівень освіти та культури, стан навколишнього середовища, ефективність профілактичних заходів, рівень доступності та якості надання медичної допомоги. Зараз цей показник знижено з 12,5 до 8,3 на 1000 народжених.
|  В 2 рази зменшено материнську смертність. Продовжує зменшуватись кількість абортів: з 8,4 до 6,8 на 1000 жінок фертильного віку.
| КОНТЕКСТ-МЕДІА |
|       |