| Операційний стіл - в дарунок від мормонів
|  Судинне відділення 5-ї міської клінічної лікарні отримало дарунок від християнської громади мормонів - операційний стіл. За словами Маршала Хендрікса, старійшини Церкви Ісуса Христа святих останніх днів: "Цей дарунок не популістський крок, а щире бажання допомагати хворим людям".
|  Як розповів Олександр Сафонов, завідувач відділенням судинної хірургії, подарунок мормонів - поки що єдиний за всю історію судинного відділення. Вартість цього звичайного операційного стола вітчизняного виробництва складає 2-3 тис. дол. США. Лікар також сподівається, що мормони найближчим часом виконають свою обіцянку подарувати сучасний апарат дихання для загального наркозу, який використовується під час складних довготривалих операцій. "Нам він дуже потрібний. Бо нашому апарату вже 30 років - він морально і фізично застарів. Вартість нового сучасного апарату для наркозу - до 30 тис. дол.. США".
|  Один з напрямків діяльності мормонів - гуманітарний. Вони з'ясовують, в чому відчувають нагальну потребу, наприклад, медичні заклади, і надають їм конкретну матеріальну допомогу. Робити такий моніторинг їм допомагає управління у справах релігій Сумської ОДА.
|  Довідка. Сумська місія мормонів існує 4 роки, вона налічує 81 члена громади.
| КОНТЕКСТ-МЕДІА
|
|         |