|
До походу в Київ лишилося 5 днів
|
 Bирішено питання щодо рахунку, на який можна надсилати грошову допомогу студентському рухові опору в Сумах:
|
Банк-отримувач: Філія ВАТ КБ "Надра" КРУ МФО банку: 320564 Євро: 26060962 Гривні: 26009001966001 Отримувач: Громадський комітет національної безпеки України
|
 Просимо всіх небайдужих допомогти нам. Ці кошти будуть витрачені на придбання найнеобхіднішого в поході. Перш за все - на продукти харчування.
|
 26 липня о 18.00 біля приміщення СумДУ відбулась координаційна рада студентів Сум, яку зібрала студентський ректор СумДУ Ірина Меркун. Не зважаючи на невимовно велику зливу, яка чомусь відбувалась саме над одним районом міста, були присутні біля 300 чоловік. Студенти та викладачі обговорили тему виходу на Київ, підбили деякі підсумки існування наметового містечка, люди мали змогу задати студентському ректорату питання, які їх цікавили. З тим, що першого серпня студенти повинні йти на Київ, згодилися всі, деякі студенти записалися в похід. З рук в руки викладачі передали грошову допомогу студентам - хто скільки зміг.
|
Контакти: 8 066 299 13 63, sashunia@inbox.ru
|
Студенти - не бидло! Царенко - не ректор! СНУ - не університет!
|
* * * * *
|
25 липня о 19.00 в наметовому містечку пройшов концерт альтернативної музики "Даєш альтернативу СНУ". Виступали сумські колективи "Площа Мопса", "Bad habbits", "Pornstar". На концерті були присутніми біля 350 чоловік. Не вся молодь любить важку музику, проте вся солідарна з нами і з нашими вимогами.
|
 Тільки-но надійшло повідомлення з адміністрації Президента України про те, що студентське звернення-ультиматум одержано і 20.07.04 за №22/085336-18 надіслано "за належністю на розгляд до Секретаріату Кабінету Міністрів України з проханням повідомити Вас про прийняте рішення".
|
26 липня о 18.00 біля навчально корпусу СумДУ відбулись збори координаційної ради всіх студентів Сум, яку збирає студентський ректор СумДУ Ірина Меркун.
|
27 липня о 18.00 відбудеться круглий стіл за участю в.о. ректора СНУ Олександра Царенко, голови обладміністрації Володимира Щербаня, професора СумДУ Леоніда Мельника та Ірини Меркун.
|
Інформцентр Студентського Спротиву http://www.sumy-bespredel.info/
|
|