| З 4 жовтня з теплом будуть дитсадки та лікарні
|  30 вересня пройшло засідання комісії по техногенній та екологічний безпеці та надзвичайних ситуацій, яке провів її голова, перший заступник міського голови Анатолій Бондар
|  Директор Сумського гідрометеоцентру Зінаїда Кравченко ознайомила членів комісії з прогнозом погоди на наступний тиждень. З понеділка на територію області вступлять холодні арктичні маси, вночі передбачаються заморозки на ґрунті та у повітрі, вдень температура коливатиметься від 7 до 13 градусів тепла. Середньодобова температура прогнозується на рівні +7 градусів. Такі погодні умови дозволяють розпочати опалювальний сезон.
|  Присутні також заслухали звіт керівників відповідних управлінь про стан готовності закладів освіти та охорони здоров'я до опалювального сезону. За інформацією начальника управління охорони здоров'я Владислава Сміянова, усі лікарні мають акти про їх прийомку. Проблемою залишається лікарня №5, яку обслуговує підприємство "Хімтепло". Владислав Сміянов запевнив, що до 5 жовтня лікарня виконає необхідні підготовчі роботи, а представники підприємства-теплопостачальника відшукають можливість підключення лікувального закладу в обхід тепломагістралі, яка ремонтується.
|  Навчальні заклади, за інформацією представника управління освіти, у своїй більшості готові до осінньо-зимового сезону. Лише 9 шкіл, 3 дитсадки та 3 позашкільні заклади ще не мають актів про їх прийомку. Головна причина - не пройдена відповідальною особою атестація та не зроблена промивка і опресовка мереж. Це, зокрема, школи №№26, 18, 20, 2, 8, 29, гімназія №2 та ін.
|  Анатолій Бондар зазначив, що управління освіти та керівництво цих навчальних закладів мали достатньо часу для підготовки мереж, але не зробили усього, що необхідно, і лише зараз починають "закидати" листами та просити про допомогу. Але цього сьогодні влада робити не буде, тому керівники цих шкіл мають вирішувати існуючі проблеми напряму з теплопостачальниками.
|  Комісія ухвалила рішення про подачу теплоносія у дитсадки та стаціонарні лікувальні заклади. Протягом тижня підключатимуть школи. 5 жовтня на черговому засіданні комісії розглянуть питання підключення тих навчальних закладів, які ще не мають актів про прийомку тепловою інспекцією.
| Сумська міська рада
|
|             |