Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси
"Спартак-Горобина" на "Ювілейному" здобув очко
10 жовтня ФК "Спартак-Горобина" на "Ювілейному" приймав алчевську "Сталь". Рахунок зустрічі - 1:1 і лише одне очко - у актив, повідомляє прес-служба клубу
У дебюті матчу сумчанин Іван Козоріз намагався головою перекинути м'яч через голкіпера гостей, але Комарицький перехопив цей удар. За кілька хвилин футболісти "Сталі" небезпечно подали кутовий, але м'яч пройшов мимо воріт. На 10-й хвилині Інджич небезпечно навісив у штрафний майданчик, але захисники випередили нападаючих сумської команди.
На 18-тій хвилині Ворона заробив штрафний, сумчани розіграли його, Козоріз пройшов трьох суперників і з лінії штрафного майданчика влучно пробив в лівий нижній від воротаря кут воріт.
За пару хвилин після цього гості мали можливість зрівняти рахунок - Сернецький виходив один на один з Мельничуком, але воротар "червоно-білих" зіграв блискуче.
На 37-й хвилині Іван Козоріз б'є з дальньої відстані та влучає в захисника, а за мить вже Іван встав на шляху м'яча після удару Лукашука.
За 5 хвилин до перерви захисники сумчан після подачі штрафного виносять м'яч, і Аремов зльоту пробиває в ліву "дев'ятку".
За хвилину до перерви небезпечно пробивав Саванчук - і знову майстерно зіграв воротар сумчан.
Друга половина зустрічі пройшла в досить високому темпі.
На 2-й хвилині Ворона з лінії воротарського майданчика б'є вище воріт. Через 2 хвилини Мащенко пробиває з-за меж штрафного майданчика - на місці воротар. На 15-тій хвилині Ворона робить простріл в штрафний майданчик, але Інджича випереджають захисники.
Через пару хвилин сумчани заробили штрафний поблизу штрафного майданчика гостей. Козоріз пробив в нижній від воротаря кут, але Комарицький на місці.
Потім Мельничук принаймні тричі демонструє свою майстерність.
На останній хвилині м'яч після удару Богдана Смішка потрапив таки в ворота гостей, але забито його було з положення поза грою.
Протягом матчу попередження за грубу гру отримали Іван Козоріз і Микола Мащенко у сумчан та Сергій Чернецький, Олександр Саванчук і Дмитро Горбу шин у гостей.
Після 10-го туру спартаківці залишилися на шістнадцятій сходинці у турнірній таблиці (у зоні вильоту), маючи у активі 8 очок. Наступний матч сумчани проведуть з одноклубниками з Івано-Франківського на їх полі.