Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Викрито ще одного організатора каруселі на президентських виборах
У Сумах порушено кримінальну справу щодо голови правління ТОВ "Сумський м'ясокомбінат" за статтею про зловживання службовим становищем з метою фальсифікації виборів.
Про це повідомляє прокурор Сумської області Євген Горобець.
За його словами під час минулорічних виборів президента до Cум приїхала група з 94 студентів Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського - нібито для проходження виробничої практики на ВАТ "Сумський м'ясокомбінат".
Прокурорською перевіркою встановлено, що виробничу практику вони на м'ясокомбінаті не проходили, а приїхали до Сум з метою - забезпечити певну кількість голосів виборців своєму землякові - кандидату в президенти України.
Як йдеться у повідомленні, про це засвідчила виявлена в кімнатах готелю "Україна" після від'їзду студентів велика кількість відкріпних посвідчень, які працівникам міліції видали представники адміністрації закладу. "Більше двох десятків таких посвідчень, видані одній особі, були заховані за шафою", - йдеться у повідомленні.
"Перебуваючи на посаді голови правління ВАТ "Сумський м'ясокомбінат", К., зловживаючи службовим становищем і діючи в інтересах третіх осіб, дав незаконні вказівки про перерахування коштів на суму 22,3 тисячі гривень" на харчування та проживання студентів.
Як йдеться в документі, підставою для цього було використано неправдиві документи. Внаслідок протиправних дій керівника ТОВ його акціонерам завдано збитків на суму 22,3 тисячі гривень.
Українська правда
15.06.2005 г.
МАХІНАЦІЇ НАВКОЛО ПРИВАТИЗАЦІЇ
15.06.2005 г.
Сміттєзвалище по-сумськи
15.06.2005 г.
Підведені результати операції "Зброя - вибухівка"
15.06.2005 г.
Грім і блискавка!
15.06.2005 г.
Ще не вечір для вечірньої школи!
14.06.2005 г.
Сумы лишились единственного вора в законе
14.06.2005 г.
Глава Сумского облсовета рассказал о том, как поругался со Щербанем
14.06.2005 г.
Інформація про ринки м. Суми
14.06.2005 г.
Новые назначения
14.06.2005 г.
Пляжи к лету готовы
14.06.2005 г.
Остановку "передвинут"
14.06.2005 г.
Граффистам выделят стену
14.06.2005 г.
080
14.06.2005 г.
Стихийной торговлей занялись всерьез
14.06.2005 г.
Горим!
14.06.2005 г.
Контрабанде - решительное нет!
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
Рекламу размещали
© 1995-2025 All rights reserved, designed,
supported and hosting by Pavlabor.