Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Заява прес-служби міського голови
Прес-служба міського голови вважає за доцільне повідомити засоби масової інформації про ситуацію щодо проведеного Комітетом виборців України (КВУ) експертного дослідження рейтингу міських голів обласних центрів України та народних депутатів України, результати якого були оприлюднені засобами масової інформації 26-27 березня 2007 року.
За повідомленням голови Сумського міського Комітету виборців України пана Олексія Захарченка, він та Сумська міська організація Комітету виборців України не були задіяні у проведенні експертного дослідження щодо визначення рейтингу Сумського міського голови та народних депутатів України - мешканців Сумського регіону. За словами Олексія Захарченка, дослідження проводилось головою обласного Комітету виборців України паном Володимиром Пономаренком, який є мешканцем міста Конотоп.
Прес-служба міського голови зв'язалася з паном Пономаренком та з'ясувала наступне:
 експертне дослідження проводилося паном Пономаренко одноосібно;
 у підготовці звіту до експертного дослідження вивчалися публікації обласних видань, назви яких він у розмові не вказав. І все-таки, у ході розмови, вдалося з'ясувати, що використовувалися публікації газети "Данкор" та публікації Сумської обласної комунальної газета "Сумщина". Втім, потрібно наголосити, що тільки в місті Суми регулярно видаються до 20 назв періодичних видань, серед яких є потужні видання обласного рівня: "Панорама", "Ваш Шанс", "Ярмарок", "В двух словах", інші;
 за словами того ж пана Пономаренка, для проведення експертного дослідження він використовував розмови зі знайомими йому депутатами Сумської міської ради, прізвища яких або приналежність до фракцій він оприлюднити відмовився.
Вищевикладене є підставою для висновку, що звіт про експертне дослідження щодо рейтингу міського голови міста Суми та народних депутатів України має суб'єктивний характер; проведене дослідження не є коректним, оскільки не відповідає загальновідомим вимогам до проведення досліджень, що викликає сумніви щодо його об'єктивності. Подібна практика проведення досліджень може зашкодити репутації будь-якої особи, в нашому випадку - репутації Сумського міського голови.
Прес-служба Сумського міського голови звертається до Центрального Комітету виборців за роз'ясненнями щодо механізму проведення дослідження і сподівається на отримання від КВУ об'єктивної інформації про результати експертного дослідження Сумського регіону.
Сумська міська рада
30.03.2007 г.
Какой совет - такое и решение!
30.03.2007 г.
Торгового центра пока не будет
30.03.2007 г.
Сумскую ЦРБ могут разместить на Веретеновке
30.03.2007 г.
Медуница пошел вверх
30.03.2007 г.
Фармацевты - против реорганизации аптечной отрасли
30.03.2007 г.
Городские службы скооперируют
30.03.2007 г.
Епифанов обзавелся телевидением
30.03.2007 г.
В СумГУ новый студенческий ректор
30.03.2007 г.
Во Псле можно стирать
29.03.2007 г.
В Сумах тренируются метать яйца в Януковича
29.03.2007 г.
К нам едут... отключатели
29.03.2007 г.
Ромны получат миллион евро
29.03.2007 г.
"Сумы-ТЭКО" снова в деле
29.03.2007 г.
Пока тариф не пересчитают
29.03.2007 г.
У стихийщиков снова черная полоса
29.03.2007 г.
Горсовет хочет уволить исполком, мэр сопротивляется
29.03.2007 г.
В "Юннаковке" не пропустили валюту
29.03.2007 г.
В Сумах горела трава на 15 га
29.03.2007 г.
Самовольно установленные штендеры и лайт-боксы скоро будут демонтировать
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
Рекламу размещали
© 1995-2025 All rights reserved, designed,
supported and hosting by Pavlabor.