Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Надзвичайний і Повноважений Посол Республіки Польща Яцек Ключковські в Україні зустрівся з головою обласного центру Геннадієм Мінаєвим
10 травня 2007 року Надзвичайний і Повноважений Посол Республіки Польща Яцек Ключковські в Україні зустрівся з головою обласного центру Геннадієм МінаєвимОбидві сторони зустрічі зазначили, що Польщу та Україну пов'язують тісні економічні та культурні відносини, які виражені у співпраці польських міст Люблін і Гожув Велькопольський з обласним центром. Потужне сумське підприємство ЗАТ "Технологія" має значні інвестиції польських підприємців, є одним з провідних платників податків до міського бюджету.
Міським головою було наголошено, що сьогодні місто Суми потребує входженню на ринок житлових послуг потужної європейської компанії, яка б могла надати приклад якісного обслуговування житла сумчан, і попросив пана Яцека Ключковські посприяти у розбудові відповідних бізнес-контактів.
Зі свого боку паном Послом було зазначено, що Польська Республіка пройшла важкий шлях до статусу країни з ринковою економікою і польський народ заплатив немалу соціальну ціну за швидке її реформування. "Треба зазначити, що народ не завжди буває послідовним у своїх уподобаннях і діях", - зауважив Яцек Ключковські.
У зустрічі брали участь Генеральний консул Республіки Польща у м. Харків пан Гжегож Серчінські, в.о. заступників міського голови пан Олег Сухонос і пан Ярослав Куц. До речі, Генеральний консул Республіки Польща у м.Харків пан Гжегож Серчіньські ще раз відвідає Сумську область з офіційним візитом вже 15 травня.
Візит офіційної делегації Республіки Польща на чолі з Надзвичайним і Повноваженим Послом Республіки Польща в Україні паном Яцеком Ключковські носить ознайомлювальний характер. Члени делегації мають покласти квіти до пам'ятника польським воїнам на міському кладовищі, ознайомитися з Сумським національним аграрним університетом, відвідати польський центр "Віра. Надія. Любов" по вул.Псельскій, 1, побачити обеліск, який символізує кордон 1635-1648 років між Польщею та Росією, розташований у селі Кулішівка Недригайлівського району.
Сумська міська рада
10.05.2007 г.
ПРАВА МИСЛИВЦІВ ЗАХИЩЕНО
10.05.2007 г.
Всеукраїнське об'єднання "Спілка власників житла"
10.05.2007 г.
Проведений конкурс-огляд палат для стаціонарного лікування ветеранів війни
10.05.2007 г.
Жена президента посетит Сумщину
10.05.2007 г.
Молоді спортсмени привітали ветеранів на велосипедах
10.05.2007 г.
Bідбувся особистий чемпіонат міста зі спортивної акробатики, присвячений Дню Перемоги
10.05.2007 г.
Губернатор провел первый прием в Сумах
10.05.2007 г.
На Харьковской собака спровоцировала стрельбу
10.05.2007 г.
Центральный рынок вышел на митинг
10.05.2007 г.
Качур наградил чрезвычайщиков
10.05.2007 г.
Сходил в кино за 6 тысяч гривен
10.05.2007 г.
На границе задержали грузовик с туфлями
07.05.2007 г.
Смерть серед могил
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
Рекламу размещали
© 1995-2020 All rights reserved, designed,
supported and hosting by Pavlabor.
«Один город, одна музыка, один сайт. Rock.Sumy!»