Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Нігерійські шахраї
У мережі Інтернет зросла кількість "листів з Нігерії", у яких міжнародні Інтернет - шахраї ловлять на <вудку> довірливих користувачів.
Розмістивши свою анкету на сайті знайомств, ви ризикуєте почати переписку з аферистами та понести серйозні фінансові втрати.
Про "ноу - хау" шахраїв з Нігерії - нігерійські листи, у свій час у пресі було сказано чимало. Нагадаємо коротенько суть сюжету - у спамовых листах, що розсилаються від імені вдови, або вбитого сина опального нігерійського диктатора, розповідається про мільйони доларів, які відправник може одержати тільки за допомогою третьої особи, тобто того, хто цей лист одержав. За послугу пропонується дуже істотна винагорода. Від посередника для успішного перекладу грошей потрібні незначні - у порівнянні з подальшою вигодою, витрати. Для більшої солідності в переговорах беруть участь мнимі пастори, фальшиві адвокати й банкіри з далекої Англії. Чи варто говорити про те, що одержавши свої незначні гроші, безутішні вдова, або син - сирота, зникають безвісти. Проста й ефективна схема обману дотепер продовжує успішно працювати.
"Я одержала листа від незнайомця з далекої Африки після того, як зареєструвалася на сайті <Веб - круг>, за допомогою якого сподівалася розшукати однокласників, - розповідає Алина Богданова, жителька міста Суми. - Містер Джонсон, саме так представився незнайомець, надіслав мені своє фото й уже в третє листі розповів несамовиту історію. Жив він у таборі для біженців, хоча й був спадкоємцем мільйонів доларів, які дісталися йому після вбивства батьків. Він попросив мене бути його іноземним партнером і допомогти в перекладі цих грошей на мій рахунок. Пояснив неможливість зробити це самостійно з -за статусу біженця. За досить легку на перший погляд послугу мені пропонувалася солідна винагорода. Я повинна була повідомити свій номер мобільного телефону, номер рахунку, на який повинні були надійти гроші й свої повні дані. Відправивши необхідні дані, мені надали електронна адресу банку, куди я повинна була відправити лист із вказівкою того, що є іноземним партнером містера Джонсона. Коли я виконала вимоги, мені з нібито англійського банку прийшло повідомлення, у якому підтвердилася інформація про мільйони сера Джонсона Вільямса, що зберігаються на фондах його померлого батька. Для того, щоб здійснити переклад грошей, я повинна була надати доручення, що дозволяла б мені виступати від імені сера Джонсона. І цей документ повинен бути підтверджений сенегальським резидентським адвокатом. По ходу переписки з'ясувалося, що такий документ обійдеться мені всього в півтори тисячі доларів. Після того, як я написала, що в мене таких грошей немає, мій африканець зник разом зі своїми проблемами".
Ми вирішили з'ясувати в правоохоронців, які тепер можуть виникнути проблеми у довірливої дівчини, що відгукнулася на прохання про допомогу та повідомила свої дані незнайомим аферистам. <У цій ситуації небезпечно те, що невідомим людям був повідомлений номер платіжної карти, і таким чином, вони одержали доступ до банківського рахунку, - коментує заступник начальника управління ДСБЕЗ УМВС України в Сумській області полковник міліції Ігор Власенко. У нас були випадки, коли ми затримали місцевого <хакера>,який, знаючи тільки номер платіжної карти американця, знімав за допомогою Інтернету досить великі суми. У цьому випадку, якби шахраям були відправлені гроші, знайти їх потім було б практично неможливо. Ми рекомендуємо всім користувачем електронної пошти не довіряти повідомленням, що надійшли від невідомих адресатів, не попадатися на <вудку> доброзичливців, які використають будь-яку можливість, щоб нажитися за ваш рахунок>.
Галина Кожедубова
Увага! В УМВС України в Сумській області діють телефони довіри, за якими Ви можете повідомити будь-яку інформацію про злочини чи правопорушення, в тому числі з боку співробітників міліції. тел. (8-0542) 220-024, 283-462
Центр громадських зв'язкiв
18.12.2007 г.
19 декабря - День святителя Николая Чудотворца
18.12.2007 г.
Задержали человека с чужим паспортом
18.12.2007 г.
Богатыри поигрались
18.12.2007 г.
Богатыри поигрались
18.12.2007 г.
На "Химпроме" задержали расхитителей двуокиси титана
18.12.2007 г.
Снос крыла усадьбы Харитоненко попал под уголовку
18.12.2007 г.
Перековали пеньки на саженцы
18.12.2007 г.
На Луке нашли четырех брошенных детей
13.12.2007 г.
Сумские студенты напомнили Луценко и Кириленко, что Кремень - негодяй
13.12.2007 г.
Роддом строит семейные родзалы
13.12.2007 г.
Сумчанка сожгла себя на Сотне
13.12.2007 г.
"Звездные" таланты
13.12.2007 г.
Сумская милиция незаконно закрывает уголовные дела
13.12.2007 г.
Гуляй, страна
13.12.2007 г.
Европа приоткрылась
13.12.2007 г.
Минаеву готовят импичмент
13.12.2007 г.
Міська влада привітала сумчанку Варвару Остапенко зі 100-річним ювілеєм
13.12.2007 г.
Bідбулось друге засідання оргкомітету з підготовки до відзначення новорічних свят
13.12.2007 г.
Старинные монеты в... соке
13.12.2007 г.
Судьба бродячих животных
13.12.2007 г.
Сумское искусство - за 650 тыс. долларов
13.12.2007 г.
Задержана группа азиатских Дедов Морозов
13.12.2007 г.
Льготникам оплатят квартиру
13.12.2007 г.
Маршрут №11а уезжает в Киев
13.12.2007 г.
Бешеный кот искусал хозяев
13.12.2007 г.
Приватизационный протест отклонили
13.12.2007 г.
Главврача областной больницы задержали повторно
10.12.2007 г.
Під час бійки собака накинувся на однорічну дитину
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
Рекламу размещали
© 1995-2025 All rights reserved, designed,
supported and hosting by Pavlabor.