Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
На Сумщині пройшов фінал відкритого чемпіонату області серед команд КВН промислових підприємств з питань промислової безпеки та охорони праці
Команда клубу веселих та найкмітливіших <Дихайте глибше> ВАТ <Сумихімпром> стала переможцем Фіналу відкритого чемпіонату Сумської області серед команд КВН промислових підприємств та організацій з питань промислової безпеки та охорони праці.
Окрім хіміків, у Палаці культури СНВО <ім. Фрунзе> того вечора почесний трофей виборювало ще чотири гурти: збірна команда КВН концерну <Укрросметал>, дебютанти сцени - учні Сумського машинобудівного коледжу, гості з Харкова - представники тресту <Харківшляхбуд>, та досвідчені гравці - чверть фіналісти Асоціації КВН України - команда <МОБІ>, яка представляла ВАТ <СНВО ім. Фрунзе>.
<Аби відійти від традиційних заходів щодо формування загальної культури охорони праці, ми вирішили вперше за всю історію існування нашої структури провести турнір КВН, - говорить начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Сумській області Олександр ГОЛОВАЩЕНКО. - Зрозуміло, що бути першими - завжди важко. За майже 50 років існування цієї гри, у КВН грали всі: школярі та студенти, міліціонери та пожежні, екологи та податківці. Тож, чому Держгірпромнагляд не може спробувати власні сили?!>
На думку глядачів, професійного журі та самих учасників гри перша спроба виявилася доволі вдалою, спростувавши відомий вислів про <перший млинець>. Повна глядацька зала, доброзичлива атмосфера свята, понад дві години дотепних жартів і як результат - жодних образ: задоволеними залишилися всі.
За словами начальника теруправління Держгірпромнагляду по Сумській області такий турнір має стати традиційним. Наступного року спільно з Лігою КВН Сумщини планується провести аналогічний захід, запросивши на нього команди промислових підприємств з усіх областей України.
Сумська міська рада
25.04.2008 г.
Аэропорт "Сумы" готовят к Евро-2012
25.04.2008 г.
Таинственная смерть рыбы в Сумах
25.04.2008 г.
Потомкам послали гривни
25.04.2008 г.
Молоко продолжает дешеветь
25.04.2008 г.
Щербань остался без нефти
25.04.2008 г.
Рекордный улов гашиша на границе
22.04.2008 г.
Атракціони чекають на дітей та їх батьків
22.04.2008 г.
Перлина минувшини
22.04.2008 г.
Середина-Буде открыли Россию
22.04.2008 г.
Сезон "утонутий" начался
22.04.2008 г.
Мясо и фрукты - в лидерах подорожания
22.04.2008 г.
Лаврик попросил убрать каждый метр
22.04.2008 г.
Движение маршрутных такси №№7, 29 и 19 изменили
22.04.2008 г.
Сумчане выиграли турнир юных журналистов
22.04.2008 г.
На Харьковской обворовали магазин "Алло"
22.04.2008 г.
На родине Ющенко посадили сакуру
По регіону | Вікно | Афіша | Анонси 
Гoлoвна  Нoвини  Фінанси  історія  Погода  Мапа  Телефони  Медицина  Транспорт  Готелі
 Музеї  Фотогалерея  Дозвілля  Мода  Дім  Интернет  Освіта  Авто  Змі 
Рекламу размещали
© 1995-2025 All rights reserved, designed,
supported and hosting by Pavlabor.